Life goes on

Ir pagājusi jau nedēļa, kopš strādāju kafejnīcā. Kā man tur iet – labi, bet man ir neliela slodzīte , pa diviem darbiem, tā kā es saudzēju sevi un daudz atpūšos, vairāk pa mājām, bet neskatoties uz to, es biju pastaigā garā pa Bishop avenue, kā izrādās tā atrodas 10 minūšu gājienā no manas mājas. Bishopa avenue skaitās, viena no dārgākajām ielām visā Londonā (esmu dzirdējusi, kad pat visā pasaulē un wikipedia to apstiprināja) tā skaitās dārga, jo uz tās atrodas ļoti dārgās privātās mājas. Bet nonākot tur, īsti neredzēju nevienu tādu skaistu un wow māju, likās, kad mūsu pašu Jūrmalā tas skaistākas un dārgākas izskatās, un redz te man nāk galvā, kad Latvija skaitās miljonāru zeme 😀 , tur pat arī apmeklējām Kenwood house, kas atrodas Hamstedā ar jauku parku, kaut gan tur viss bija dubļos nospriedām atgriezties tur pavasarī un devāmies prom.

Nosvinējām mazajam Edie dzimšanas dienu. Tā bija viņa pirmā dzimšanas diena, vesels gadiņš mazajam. Mums bija gardas bulciņas, šokolādes kūka un visādi citādi gardumi un pilna māja ar maziem rezgaļiem in viņu mammām….

Bijām arī ar Kristu šopingot un pusdienot Nandos (vistiņu restorāna). Laikam nevienu citu lielveikalu kā Stratfordas Westfieldu te neesmu redzējusi, bet man tas patīk tikai darba dienu rītos, kad tur vismazāk cilvēku ir ! Kā allaž esmu pārsteigta par Primark cenām, bet tiku pie feiniem svārciņiem tikai par £3 , jāatrod tikai izdevība tos uzvilkt 🙂 un arī citām jaukām lietām, ar ko iepriecināt savējos.

Tas tā viss īsumā 🙂 slinkums blogoties 😀

Dažas bildes no pastaigas pa Bishop avenue 🙂

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements