Mykonos

Vissizslavētākā sala, uz kuras pavadīt laiku ar draugiem, doties neaizmirstamā nakts dzīvē, un laiskoties dienas otrajā pusē pludmalē, viennozīmīgi labākā ideja doties uz Mykonos. Lai gan devos turp aprīļa beigās, sezona īsti nebija sākusies un tas priecēja, jo varēja mierīgi gulšņāt pludmalē, doties naksnīgās pastaigās pa pilsētas mazajām ieliņām un ieturēt pusdienas nepārpildītās ēstuvēs.

Pati sala, atrodas 7 stundu braucienā ar prāmi no Atēnām. Tās izmēri vien ir 86 kv un vietējo iedzīvotāju skaits ir 6’200. Esošās blakus salas ir Tinosa, Sirosa un Parosa salas, tās visas tiek ieskautas Egejas jūrā. Salas kalnainā struktūra ved pa gleznainām ceļiem lejup pa nogāzi, kur salas līdzenumā atrodas galvaspilsēta Hora. Kura ir apbrīnojami skaista, mazās ieliņas, kas vijas ap baltajām mājelēm ar zilajiem slēdžiem, ieskauj tevi neatvairāmā burvībā. Dažādi veikaliņi, restorāniņi, un jaukie bāri  “Mazajā Venēcijā”, piebur brīvdienām mierinošu auru un nav vēlme doties no turienes prom.

Vietējie iedzīvotāji ir iesaukuši šo salu par ”vēju salu”, jo itin bieži to piemeklē stiprās vēja brāzmas, un uz salas vietām ir atstātas vecās vējdzirnavas, kad papildina salu, ar savu odziņu.

Pludmales, ir ap visu salu, bet viss populārākās ir ”Paradise” un ”Super paradise” pludmales, kur rīta pusē var baudīt mierīgas brokastis, sauļoties un peldēties zilajā ūdeni, bet no pēcpusdienas līdz vēlam vakaram pavadīt aizraujošās pludmales ballītes. Arī blakus kurortos pie pludmales, ir iespēja nedaudz mierīgāk pavadīt brīvdienas, bez mežonīgajām ballītēm.

Mykonos, tomēr ir ballīšu sala, kā Spānijai – Ibiza.

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements