Koko

Rudentiņš jebšu Anglijas ziema sit augstu vilni, ārā paliek vēss un  tie +8C grādi šķiet vēsāki, nekā termometra stabiņš rāda. Ceļot pa skaisto Londonu īpaši negribās, un arī tam pa dienu nav īpaši daudz laika, jo jāstrādā, bet tomēr, man vakari ir brīvi un bija laiks lai satiktos ar paziņām un pat vienu sen, sen neredzētu draugu. Un ar šo stāstu arī sākšu rakstīt par savu interesanto un piedzīvojumu pilno nedēļas nogali.

Vēlā ceturtdienas vakarā, pēc mazo pieskatīšanas es devos satikties ar Al. Nebijām redzējušies veselu gadu, un pēdējo reizi redzējāmies krāšņajā Parīzē. Al mani pārsteidza ar foršo Macaroons cepumu kastīti no ‘’Jean Paul Hevin’’, kura šokolādes ražotne ir viena no labākajām, vismaz esam tā dzirdējuši. Vēlējāmies vēlajā nakts stundā nogaršot slavenos Fish&Chips, par cik bija pārāk vēls, daudz vietas jau bija slēgtas, un mēs uzgājām jauku Vidusjūras virtuves restorāniņu, kur arī mēs ēdām Fish&Chips. Mūsu sarunas bija pārsteidzošas, jo esam tikušies vien trīs reizes un visas trīs reizes – valstu galvaspilsētās – Atēnās, Parīzē un Londonā. Un ceram, kad ceturtā reize arī pienāks, bet šoreiz, jau kādā citā galvaspilsētā.

Kā jau visa nedēļa man pagāja pa abiem darbiņiem, tā arī es piektdien visu dienu strādāju, vakaru šoreiz pavadīju mājās, jo sestdiena bija paredzēta visai daudz sološa, protams ar darbiņu pa dienu, bet vakarā paķēru līdzi sev Al un tikos ar Lieni (latviešu meitene, viņa arī strādā kā au pair) , devāmies nakts dzīvē uz Camden Town. Nedaudz no atkāpes :  Camden Town skaitās tā vieta, kur visi dodas balēties, arī tur esot kāds tirdziņš, tā arī skaitās skaista pastaigu vieta, bet es izjutu to tikai naktī, plānots vēlāk doties arī pa dienu ;). Nakts stundas tur ir pavadījušas tādas zvaigznes kā Amy Winehouse, viņa pat tur ir dzīvojusi un mirusi uz tās ielas. Nakts dzīve tur plosās visu nakti, bāri slēdzas ciet agri, bet pēc tam ir domāti naktsklubi, kuros var dejot līdz rīta gaismai, un mēs arī devāmies uz tādu, bet pirms tam iegriežoties bārā ‘’Bucks head’’ , kur par mūsu diviem RedBull&Vodka kokteiļiem samaksājām 9.50 paundus, īsti nesaprotot, vai tas ir dārgi vai ne ?  Tālāk devāmies uz izslavēto ‘’Koko’’ naktsklubu, kur mūs jau pie ieejas durvīm sagaidīja burbuļi, un pat končas, stāvot nelielā rindā iepazināmies ar angļu kungu, kurš ar savu igauniešu otro sievu (pirmā sieva bija latviete) devās turp, tiesa saruna arī beidzās, līdz ko tikām iekšā pa durvīm. Es pat vairs neatceros, kad pēdējo reizi biju uz klubu, bet tas bija ļoti sen, un pirms tam nekad neesmu bijusi uz tik skaistu nakts klubu. Tas bija noteikti bija vecs teātris, ar balkoniem un  vairākiem stāviem, pēc vairāku stundu dejošanas un priekiem devāmies uz mājām, kur arī beidzot es braucu ar nakts autobusu, likās , kad būs traki braukt vienai mājās naktī, bet tomēr nē, viss bija labi un priecīga nokļuvu mājās, lai vai kā no rīta es cēlos un gāju uz darbiņu un pašsajūta bija laba, nostrādāju savas stundiņas un tad jau atkal devos uz tikšanos ar paziņu, šoreiz uz Oxford ielas devāmies dzert tēju un ēst kūkas, kur apspriedām pasauli un ceļojumus un pat tos ceļojumus kurus dzīvē gribētos piepildīt….

Un nedēļa jau atkal ir vidū… Kaut gan nejūtu nedēļas sākumu, kad tā būtu sākusies, tikai zinu dienu apzīmējumus, jo es kā gaidu savu nedēļas nogali, tā gaidu, tā nepienāk, bet ir  labi, jo es tiecos klāt tam, ko sirds vēlas, un tad neviens darbs un darba stundas nekam vairs nekaitē …..

Advertisements