hello autumn

Pēdējās dienās paliek vēsāks, jo sevisķi vakaros ir jūtams, kad pamazām esam iekāpuši ar vienu kāju rudenī. Vakar vēl piedevām bija mākoņains un mazie jau sāka šķaudīt un klepot, ceru, kad gaisā nav nekādi tie vīrusi un vēl viss kas un pat nedaudz smidzināja lietus, Itin visi ir nomainījuši foršo vasaras apģērbu uz rudenīgāku, tiesa gan, pagaidām šī rudenīgā apģērba nomaiņa ir notikusi tikai no šortiem uz garajām biksēm.

Vakardien atkal izmantoju couchsurfingu, bet šoreiz satikos pēc ilgāka laika sarakstes, satikos ar grieķu puisi un devāmies uz bāru, kur pie jaukas mūzikas, kura visnotaļ gāja man pie sirds, izrunājāmies par couchsurfinga lietām, plusiem un mīnusiem, gribēju visu ko uzzinat, jo viņam ir ļoti liela host pieredze uzņemšanā. Bija jauki paklausīties stāstus, kā viņam ir gājis ar ceļotāju uzņemšanu.

Šonedēl mazos pieskatu visu nedēļu, bez brīvdienām, jo mazajai Katrīnītei šonedēļ ir kristības, būs jauka svinēšana, bet nākamnedēļ man būs divas brīvas dieniņas, kas ir jauki. Vakardien biju pakaļ Filipam uz treniņu, aizgājām uz parku, arī pa dienu ar Katrīnīti bijām parkā, bet mēs ātri aizgājām mājiņās, jo sāka pilināt dažas lietus lāses. Šodien biju aizgājusi uz tirdziņu, nez kādēļ, šoreiz likās, kad tur var vairāk ko nopirkt, sapirkos kabacīšus un pusdienās ar Katrīnīti ēdām sautētus kabacīšus ar saldā krējuma mērci, yummy. Pēc tam devāmies uz parku, visi trīs tur pabijām kādu laiciņu, bet odi mūs tur grauza nost un mukām  uz mājām padarīt, kaut ko ar rociņām un vakars jau bija klāt, Dienas skrien uz priekšu un viskaut kas ir jādara, es pat acis nepaspēju pamirkšķināt, ka attapos, kad šodien ir piektdiena….

Advertisements