Heart On Fire

Krāsainība, dažādība bija manā nedēļas nogalē… Jau piektdienas pašā vakarā saņēmu uzaicinājumu doties un “Six dogs” jauko bāru Monastiraki, kā arī uzzināju kad tā ir Hipster vieta, ko nemaz nezināju 😀 , protams, kad piekritu tur doties, bet es atkal devos tikties ar Erasmus studentiem, bija tie paši no Lietuvas, Spānijas un Anglijas, katrs bijām savādāks un tad es jau otro reizi tiku nodēvēta par Hipsteru, hhh, pārsmējāmies ar vienu puisi no Spānijas, bija man tāds, nedomāju, kad tie staigā tādās drēbēs kā es 😀 Vēl es biju šokēta par to, kad te vīnu var nopirkt mazajos ielas kioskos plastmasas pudelē ar tilpumu 0.5 l pa 2 euro un te mēs ar lietuviešu meiteni izsmējāmies, jo kaut ko tādu redzējām pirmo reizi.

Sestdienas rītu iesāku ar kapučino un Katrīnītes sagaidīšanu. Nedaudz ar mazo paspēlējāmies, paēdām pusdienas un tad mums bija pienācis laiks doties pastaigā uz parku, jo cleaning lady atnāca uzkopt dzīvoklīti. Devāmies pastaigā pa pilsētas centru un galvenokārt pa parku. Vērojām kā pilsēta gatavojas svētdienas maratonam. Pēc pastaigas devāmies uz Starbucks iedzert tēju un uzēst siera bulciņu. Katrīnītei bārmenis uzdāvināja lolipopu, he, tagad laikam Katrīnu ņemšu visur līdzi 😀 Tiku arī pie Starbucks atlaižu kartes, feini… Bet ir jau tik patīkami, kad visi gatavojas Ziemassvētkiem, tā tos sagribējās ! 🙂 Vakarā pieskatīju mazos, noliku čučēt un gaidīju, kad atnāks mājās vecāki..Atradu Lindai grāmatplauktā grāmatu, par Grieķiju, uzsāku to lasīt un šķiet visai interesanta, noteikti pabeigšu to….

Mmm, svētdiena, mana pirmā brīvdiena, kad tā iekrīt svētdienā. Un tad man bija tāds, ko lai es šodien daru. Vajadzētu ziemas mētelīti, bet diemžēl veikali ciet, pilsētā takā maratons notiek,kuram ir 30 gadadiena un vēl varētu tikties ar Kanādiešu meiteni… Tad šoreiz es devos ar viņu tikties ar tādu domu ? Būs vai nebūs mums lemts tikties, pēc pēdējās reizes, kad viņa neieradās… Un šodien beidzot mēs tikāmies. Mēs devāmies apskatīties Hellenic Cosmos centru, kas ir saistīts par zinātni un tādām lietām, kur lielākoties rāda 3D filmas saistībā par to. Par cik mēs grieķu valodu nesaprotam, tad vienīgā iespēja bija redzēt 15minūšu garo filmu par Olimpiskajām spēlēm Olimpijā un tas prieks mums izmaksāja 5 euro 🙂 bet jauki bija tas, kad mums divām vien tika stāstīts viss angļu valodā 🙂 Pēc tam tālāk ar metro devāmies apskatīties Olimpisko spēļu stadionu, braucām turp kādas 30 minūtes, bet skataties zemāk bildes, diezgan dīvains tas stadions. Atpakaļ devāmies uz Monastiraki un dzērām @Starbucks tējiņu. Domājām atkal par Ziemassvētkiem. Vakarā atnācu mājās, bija plānots tikties ar draugu, bet plāni mainījās un pašlaik esmu Starbucks, atkal, dzeru tēju un rakstu šo rakstu. Tiku pie labas kafijas pa lētāku naudu, he, tā smiekliņi nāk par to bārmeni, tas pats, kas vakardien Katrīnei lolipopu uzdāvināja…. Atnācu mājās un man bija jaukum jauka saruna ar Madariņu ! 🙂

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements