Ziemassvētku noskaņās

Diemžēl otrdien devos uz pēdējo foto kursu nodarbību, uz kuru no 8 cilvēkiem ieradāmies tikai 3. Bija jaukāk, kā parasti, laikam tādēļ, kad esam sadraudzējušies un varējām arī kafijas pauzē parunāt vairāk par privātām lietām un vairāk par individuālajiem nākotnes plāniem uz fotogrāfēšanu. Trešdienas vakarā devos tikties ar vienu cilvēciņu, no foto kursu nodarbības, uz vienu dzērienu, bet pēc tam devos uz jauko rock bāru, jo solijos Marie, kad aiziešu pirms brauciena satikties, un kā ierasts vēl parunāju ar dažiem paziņām, jauks vakars.

Esmu laikam ieziemojusies kopā ar Grieķiem, ārā paliek aukstāks un aukstāks, un tā negribās doties ārā, kaut vai pastaigāt, pafotogrāfēt, brrr 🙂 bet tā pat jau daudz lietu ir darāmu, vēl tagad skolā pēdējie mājas darbi ir jāpabeidz, kurus atkal esmu iekavējusi, tā jau notiek ar to tālmācību, grūti jau ir laiku saskaņot.

Beidzot arī mums te, Atēnās, ir izdekorēts viss Ziemassvētku noskaņās. Uz ielām lampiņas deg, no zvaigznītēm līdz zvaniņiem. Saliktas dažādas  cita dizaina eglītes, kas veidotas no pudelēm, lampiņām un citiem materiāliem. Šonedēļ, divas dienas pēc kārtas vēl ar mazajiem gatavojām piparkūkas, no Ikeas mīklas, nekas sevišķš, bet tomēr jauki, un tad arī mēs tās attēdāmies. Šīs piparkūkas ļoti, ļoti garšīgas ir kopā ar mandarīniem, yummy, gribās ātrāk Ziemassvētkus…

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements