Sorry

Čau, neēsmu nekur pazudusi, tepat vien Grieķijā esmu. Tik, kaut kā laikam tomēr tā vasara ir ienākusi galvā uz rakstīšanu neduadz slinkums ir parāvis. Šajā nedēļā es beidzu savas gaitas, kā auklītei, te Grieķijā… Noteikti pēc mazajiem saskumšu, bet nevaru taču ar viņiem visu laiku būt un no otras puses esmu priecīga, kad varu ieviest pārmaiņas un bišku vasarā atpūsties. Un nu man tagad ir vesela nedēļa, lai atpūstos un neko nedarītu. Pagājušajā nedēļā pie mums, par brīnumu pāris dienas bija apmākušās, un tik vienu dienu, tā kārtīgi nolija lietutiņš, bet nu jau laikapstākļi ir noskaidrojušies – ir saulains un ļoti, ļoti silts, apmēram +35 C !

Es jau pat īsti neatceros, kad tad veicu pēdējo ierakstu un par ko, bet lai tas paliek un aprakstīšu nedaudz, ko tad esmu sadarījusi, ceru nepieminēt jau rakstīto, iepriekšejā ierakstā, pat slinkums ir to pārlasīt 😀 . Lielais notikums, kas izmainījās mūsu dzīvoklītī, bija tas, kad Red mazā meitiņa Zoe, atbrauca no Indonēzijas. Mazā sešgandiece, tik gudra un enerģijas pilna, vienkārši super meitēns. Un jau pēc pāris dienām no dzīvoklīša izvācās mūsu draudzene Britta, kura devās savās tālākajās gaitās uz Vāciju, bet pa vidam padzivošot mēnesi Ēģiptē. Un vienu vakaru, savācāmies mēs meitenes, iekš Monastiraki, lai paēstu, tā dēvētās, atvadu vakariņas. Ēdām jaukajā ēstuvītē, kas ir turpat netālu no metro stacijas, un noslēgumā devāmies uz „Six Dogs”, uz pēdējo atvadu drinku.

Bijām aizgājuši vienu dienu kalnu pārgājienā, nav lieki piebilstams, kad tas bija mans pirmais mazais kalnu pārgājiens. Agrā rītā devāmies, kaut gan pārgājiens nebija garš, lika nedudz nogurt dienas beigās. Pa ceļam iegriezāmies vienā klosterī, bildes apakšā redzamas, un pēc tam piknikojām, pikniku vietā. Jautrība pie mūsu galdiņa bija liela, jo mazā Zoe, devās kopā ar mums, spēlējām bumbu, aklās vistiņas un pa vidu vēl paspējām iedzert auksto kafiju, kuru iegādājāmies ceļmala kafeijnīcā . Arī tajā dienā es saklausījos visādus stāstus saistībā ar ugunsdzēsēju darbiem Grieķijā.

Kaut kur tam visam pa vidu, paspēju beidzot aiziet uz savu pirmo kinoapmeklējumu te Atēnās, pirmā filma ko redzēju te bija „The Great Gatsby”, kura tiešām bija lieliska. Vēl noskatījos filmas : „The hangover 3” un „After earth”. Kad devāmies uz otro seansu, bija tā trešdiena, kad mobīlais operators „Cosmote”, rīko akciju, divas biļetes pa vienu cenu, arī vietējā picērijā bija tā pati atlaide, divas picas pa vienu cenu, bet tik daudz jauniešu bija. Ieradāmies kino ap 10 vakarā, dabūjām seansu uz pusnakti, pēc tam devāmies ēst picu, veselu stundu gaidījām, kamēr no mums pieņems pasūtijumu un atnesīs picu, bet vakars bija jauks vienalga. Arī pāris dienas devāmies uz jūriņu sauļoties, peldēties. Visādas kafijas dzeršanas arī bija, pa dažādām Atēnu vietām, bet tā jau ir tā ikdienas rutīna, kuru pat vairs nevar pieskaitīt pie kaut kādiem notikumiem. A, jā, latviešu Elīna beidzot atbruca atpakaļ no Latvijas, satikāmies vienu dienu uz kafiju, varējām pāarunāt šo to, bet prieks, kad Elīnai ir iepatikusies Grieķija.

Bijām arī šopingot, bija nepieciešamība pāris šadās tādas dāvanas iegādāties. Arī pabiju beidzot slavenājā grieķu veikalā „Jumbo”, kur var gandrīz visu nepieciešamo nopirkt, sākot no rotaļļietām un drēbēm, beidzot ar mājās dekorācijām un pārgājienu lietām, un viss par ļoti lētu naudiņu, bija man tāds ‘’wouw’’, bet lielākoties viss ir vests no Ķīnas.

A, man šķiet, kad to nēesmu pieminējusi vēl, maija beigās, Latvijas vēstiencībā bija pasākums par godu 4 maijam. Kārlītis arī bija atnācis, bet es turp devos vairāk kā auklīte, ar mazo Katrīni zīmējām, līmējām DIY lietiņas saistībā par Latviju. Biju cerējusi uz latviešu gardumiem, bet nekā, vienīgais kas bija no Latvijas – „Cido” sulas, pērējais viss bija no grieķijas, nejauki, tomēr vakars tika labi aizvadīts.

Advertisements