Dienas rit uz priekšu

Šodien jau trešdiena. Rīta kafija un brokastis jau ieturētas. Garšo man tas grieķu jogurts ar auglīšiem. Un mana rīta kafija gan ir tāda savāda. Vakardien visu dienu strādāju, bija garā diena, bet bija stunda laiks, lai aizietu pēc kafijas. Nospriedu, kad grieķiem topā ir šķistošās kafijas un kapučino. Paņēmu, kaut kādu mazajā paciņā, šodien no rīta pagatavoju, bet garšoja nedaudz pēc tās palestīniešu kafijas, ko man draugi agrāk gatavoja 🙂

****

Visu dienu pavadīju ar mazajiem, šodien mazo Katrīnīti pat izdevās nolikt čučēt diendusu mājās. Pēc pusdienām devāmies visi trīs uz bērnu spēļu laukumu, pa ceļam nopērkot auksto kafiju- man un mazajiem – auksto šokolādi. Pavadījām diezgan ilgu laiku parkā. Devāmies uz mājām un visu atlikušo vakaru pavadijām rotaļājoties un spēlējot spēles. Tā arī neizlēmām, ko mēs varētu griezt, līmēt vai ko citu darīt. Bet esmu jau izdomājusi, ko rīt darīsim.

Vakardien sanāca visu dienu pastrādāt, vienīgais, ko darījām, ar Filipu aizgājām uz parku, kur ne tikai Filips izšūpojās, bet arī es, jo bērnu praktiski nebija. Ar mazajiem darījām nelielus rokdarbus, pavisam vienkāršus – līmējām krāsainas pūcītes.

Šeku reku pāris bildes:

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements