Yia sou – hello

Karstums, karstums, sola vēl 10 tādas lieliskas siltas dienas, ar laikapstākļiem man šogad paveicies, vasara uz pusi grāka ir sanākusi, sweet 🙂 . Tātad, kā jau dažiem zināms, vakardien Atēnās bija streiks, par ko tad īsti bija, protams par ekonomiku, gudri ne ko. Negribu neko te piebārstīt ar saviem komentāriem šajā jomā.. Bet varat paskatīties te: http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-19724284

Tādēļ, vakardien visu dienu dzīvojāmies pa māju, tik pašā vakarā izgājām ārā uz rotaļu laukumu, ilgi nebijām, jo pēc 7ņiem vakarā jau tumšs palika. Atnācām mājās padzēru auksto kafiju, pēc tam parunājos via skype, ar omīti un māsiņu, jauki bija dzirdēt viņu balstiņas, un arī nevaru vien sagaidīt savu paciņu no Latvijas, ko abas man sagatavoja. Tad man Linda atnesa šampānieti un kūkas gabaliņu, jo viņai ar vīru vakardien bija 5ktā gadadiena, jauki. Pēkšņi vakar vakārā saņēmu uzaicinājumu doties uz rock bāru ”Intrepid Fox”, tā devos pie saviem paziņām, atkal garo ceļu ar kājiņām, jo metro pēc 9pm streikoja un tas nestrādāja, kaut gan kājiņas tika noberztas no jaunajām sandalēm, bet nekas traks, aizčāpoju. Aizgāju sastapu cilvēkus ar kuriem tur iepriekš biju iepazinusies, sasmējāmies, par pagājušo tikšanos, protams arī iepazinos ar jauniem cilvēkiem. Vēl vakarnakt es pavēroju, kā darbojas daži bāri, jebšu kā paši grieķi tos sauc par naktsklubiem. Pie viena bāra stāv arā divi puiši rūtainos kreklos, kas pievilina cilvēkus nākt uz to bāru, nevis pretējo, bet pats interesantākais ir tas, kad tur stāv puiši, kas aicina meitenes un jo vairāk meiteņu ir tur, līdz ar to arī nāks vairāk puišu uz turieni, ideāls variants 😀 . Vēl par tiem bāriem, te ir atļauts pīpēt bāros, kafejnīcās, visur visur, un tad tu mājās pārnāc ar nesmaržīgām drēbēm. Un tad, ja kāds nometīs izsmēķi uz grīdas, neviens, tam lielu uzmanību nepievērsīs.

Šoreiz mani uz mājām aizveda, kas bija jauki. No rīta piecēlos pēdējā mirklītī un tad jau mazā Katrīnīte nāca pie manis, mēs pagulējām, paēdām. Un tad man bija divas stundiņas brīva laika, kurā es dzēru auksto kafiju, zemenīšu piena kokteili un atbildēju uz visām iespējamajām vēstulītēm, kas man bija atnākušas. Vakarā mazos pieskatīju līdz vēlam, kamēr viņu vecāki svinēja savu jubileju.

Šī bilde ir ņemta no interneta, ja rīt ieraudzīšu kādu, tad noteikti nobildēšu, tāds bija paziņojums par streiku:

Advertisements