Metro

Šodien bija tāda visai gara diena, bet citāda. No rīta pieskatīju mazo Katrīnīti un pēc tam man bija brīvs laiks līdz pat rītdienai. Nolēmu aiziet paskatīties, kas te ar foto kursiem notiekās. Biju uz divām vietām, pirmajā kursi bija grieķu valodā un uz otro vietu es devos ar metro. Pirmo reizi izmantoju te metro 🙂 , nopirku biļeti, bet tā arī nespratu, vai es viņu kompostrēju vai nē, bet laikam varēšu to izmantot atkal. Man jau liekas, kad daudzi tur pa zaķi braukā. Biļete maksāja 1,40 euro un tā ir derīga 1,5 stundu. Atēnās metro ir uz pusi labāks nekā Parīzes, tīrs un kārtīgs un paši vilcieniņi tīrāki, un te vien ir tik trīs vai četras metro līnijas, orientēties bija ļoti viegli. Aizbraucu uz otru skolu, kur māca foto kursus, tur notiek angļu valodā, jupīi, rīt runāšu ar Lindu, varbūt sanāks kaut ko sadomāt un varēšu turp doties. Devos atpakaļ uz metro, bet prims gāju uz foto skolu, pa ceļam iepazinos ar Grieķi, kuram prasīju ceļu, un kā par brīnumu viņš runāja krieviski, man bija tads wow, iedzērām kafiju parunājāmies un bija forši uzlabot savas krievu valodas zināšanas. Tad devos mājup, pavakariņot un saēdos garšīgu grieķu šokolādi ar riekstiņiem, parunājos ar vecākiem, pačatoju ar māsu.

Šodien sāku pamanīt, kad manī ir tāds valodu sajukums. Piemēram, šad tad kad runāju latviski vai krieviski, gribas teikt kaut ko angliski, vai arī, kad mēģinu atcerēties, kādu arābu vai grieķu vārdu arā nāk franču valoda 😀

Lūk, tādu ziņu mans couchsurfer jaunais draugs atstāja par mani 😀 :

I met Ieva in Athens for a few hours before taking the ferry to Crete, we walked downtown, chatted, took some pictures of turtles against their turtule will, saw farm animals, visited the old olympic stadium and escaped without giving the pass back, got lost in a closed parc and almost died of dehydratation, tried Greek coffee and did a bit of shopping for things we didn’t need. Had a great time with her in Greece.

P.s. Es neatcerējos vai jau minēju to iepriekš – J’adore Athens

Advertisements