Trešdiena

Mums ar mazjiem bija jautrs vakars vakar, Filips izdomāja jaunu spēli par raganām un mums visu laiku ir jāslēpjās viņa izveidotajā barjerā no spilveniem, jautri iet mums te. Arī izveidojām dažus zvēriņus/cilvēciņus, protams mums visiem pirksti salipa ar līmi un klāt tam vēl pielipa vate un krāsainās spalviņas, bet visu varējām nomazgāt.

Pēc mazo pieskatīšanas devos ciemos pie sava turku drauga, braucu pirmo reizi ar autobusu, aij un par biļeti galīgi aizmirsu, nemaz to nenopirku, bet man palaimējās, kad neiekāpa kontrole. Tur sanāca neliela pasēdēšana un tunča ēšanas vakars kopā ar vienu interesantu pārīti, kas ir precējušies jau kā gadu un ir jau grieķu/turku ģimene. Jauki parunājāmies un es tiku izprašņāta par visiem sīkumiem par un ap au pair, bija jauki stāstīt, ko es daru, kā laiku pavadu un citas ar to saistītas tēmas. Bija jautri paklausīties, kā viens no šiem cilvēkiem runāja krievu valodā, nesen kā uzsācis to studēšanu 😀

P.S. Man ir uznākusi šī sajūtas, kad esmu vienā skriešanā un neatliek laika sev, lai atpūstos un neko nedarītu. Bet gan jau pienāks, kāda no tām dienām, kad es sēdēšu visu dienu mājās un gulšņāšos pa gūltu 😀 .

Advertisements