Paris 6/7 day

6 diena

Man sanāca tiešām jaukum jauka un mīļum diena…

No rīta ar Filipiņu sataisījāmies un devāmies ar RER viclienu 45 minūšu braucienā. Iesākumā devāmies satikties ar latviešu puisi Ivaru, kurš dzīvo Parīzē jau vairākus gadus un stradā Disneylendā. Jaukais puisis mums iedeva ielūgumu uz abiem parkiem. Foršais Ivars pavadīja kopā ar mums visu dienu staigājoties, apmeklējot atrakcijas un jauki tērzējot. Mēs staigājām no atrakcijas uz atrakciju, katra par sevi interesantāka un dažādāka. Ieejot parkā, uzreiz viss tik feini izskatās, kā no multenes, protams arī visur rotājas Ziemassvētku dekorācijas, kas uzreiz piešķira noskaņu, kad jā, tūliņ jau būs klāt tie. Spoku māja bija pirmā, uz kuru devāmies, tā Filipam patika visavairāk, pārsvarā lielākā daļa atrakciju ir saistībā ar vilcieniņiem, bet arī izmēgināju bērnu atrakcijas un vienu daudz maz jautrāku karuseli. Bija arī dauži animāciju personāži, par kuriem nebiju neko dzirdējusi, bet lielākoties viss bija zināms, man jau ļoti tā Miki Pele patīk, tiku pat pie krūzītes.  Staigājām pa parku arī ēdot popcornu, pat,  pie viena tiku par velti 😉 Kad daudz maz izstaigājām Disneyland, tad devāmies uz DisneyStudio parku, kurā vairāk noris dažādi šovi, viens no tiem uz kuriem devāmies bija PlayHouse šovs ar mazo Mickey Mouse. Pēc tam devāmies papusdienot, sapirkt suvenīrus un uz vēl dažiem karuseļiem, kā arī izbraucām ar vilcieniņu, kur redzējām kā noris “filmēšana”, piemēram, kā tiek veidota zemestrīce un uzsprāgst benzīna kannas 😀 Jau uz pašām beigām, arī nolēmām palikt uz 20 minūšu uguņošanu, kas notika par godu 20 gadu jubilejai Paris DisneyLand.

Diena bija mīļum mīļa, aij, es pat vien nevarēju nopriecāties

Aizvedu Filipiņu uz dzīvoklīti un pati devos ciemos pie Al, mēs spēlējām video spēles, visai bērnišķīga diena man bija, bet patīkami. Dzērām arī grieķu vīnu un noskatījāmies filmu “TED”.

7 diena

No rīta pamodos, padzēru tējiņu un paēdu brokastiņas, devos prom. Aizbraucu ar metro līdz Moulin Rouge, pastaigāju pa Pigalle. Pasēdēju Starbucks, iedzēru tējiņu, parunājos pāris stunas ar draugu un vecākiem pa telefonu, tad devos tālāk uz centru vairāk. Protms, nopirku šo to garšīgu līdzi ņemšanai – sieru, šokolādes, Francijā viss ir tik garšīgs, tā tik vien gribās ēst un ēst !  Diena paskrēja nemanot, pat neattapos, kad laiks jau bija pienācis doties uz lidostu. Nokļuvu lidostā, dzerot kapučino uznāca bēdīgais, gribējās, vēl vismaz vienu nedēļu ilgāk pavadīt, jo tiešām Francijā sajutos, kā otrajās mājās, kuras negribās pamest, bet tomēr ielidojot siltajās, bet nedaudz vējāinās Atēnas lidostā uzreiz visas bēdīgās domas pagaisa, un tā es devos mājās, pašā pusnaktī, kad pilsētu gaismas mirdz vispožāk, patīkami atgriezties mājās….

Baudam bildes, no DisneyLand, nekas daudz, jo acis pašas gribēja visu redzēt, jo sevišķi to mīļo salūtu ar mūlteņu varoņiem… 😉

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements