Back to Athens life

Piektdiena

Piektdienas rīts iesākas ar lielu kapučino krūzi un atjēgšanos, kad tomēr esmu atpakaļ Atēnās. Pēc tam ar Katrīnīti gājām uz veikalu un tirdziņu, jo mums nekā ēdama nebija, tukšs ledusskapis 😀 . Atnācām mājās paēdām pusdienas un sagaidījām Filipiņu mājās, lai dotos uz bērnu rotaļlaukumu, prieks bija, jo varēju vēl uzvilkt plāno jaciņu un kurpītes, kā ne kā, te vēl ir +19 C grādi dienā. Vakarā pēc darbiņa parunājos ar Sabīnīti, no vidusskolas laikiem, nebijām runājušas, ļoti ilgu laiku, bet vienmēr ir prieks ar kādu parunāties. Pēc tam devos tikties ar Turker un Ivo, devāmies paklausīties mūziku uz ”Six Dogs”, kā allaž jauki.

Sestdiena

Sestdienas vakarā devos pie Dalias, lietuviešu meitenes, tiku uzzaicīnāta uz mājas ballīti ! Nopirku gardu vīnu no Čīles un devos. Vieta, kur viņa dzīvo ir fantastiska, no balkona paveras skats uz augstāko kalnu Atēnās un Acropoli.  Kad nonācu pie viņas priekšā jau gaidīja pāris cilvēki no Spānijas un Lietuvas. Sēdējām uz balkona, dzērām vīnu un ieplūdām jaukās sarunās. Ar lietuviešu meitenēm nopriecāties vien nevarējām, kad šinī laikā sēžam arā uz balkona  un ir daudz maz silts, kā musu valstu vasaras naktī. Pēc tam devāmies atkal uz “Six dogs”, šoreiz tur bija labāka mūzika, izdejojāmies un ap 6 no rīta jau biju mājās.

Svētdiena

Neskatoties uz vakardienas nakti, šodien no rīta pamodos agri, pirms 12am, lai dotos tikties ar kanādiešu meiteni Dani. Šī bija mūsu pēdējā tikšanās, pirms viņa dodas divu mēnešu turē pa Eiropu un pēc tam atpakaļ uz Kanādu. Mēs papusdienojām tuvējā Monastiraki kafeijnīciņā, kur ēdām Soulflaki, īstenībā bija ļoti garšīgi. Pēc tam devāmies apskatīt tūristu objektu vienu, paceļam iegriežoties Starbucks pēc tējiņas .Šodien ieeja daudz kur ir pa velti, tik viss līdz 3pm strādā, un tā mēs tikām gandrīz ieslēgtas tur, jo vārti bija ciet, labi, kad viens darbinieks pamanīja no ārpuses , kad mēs tur vēl iekšā esam, un gāja apkārt, lai mūs izlaistu ārā 😀 , bet dīvaini ir tas, kad neviens neapstaigāja to vietu, lai apskatītos vai tur kāds nav iekšā palicis ! Jā un pats svarīgākais dienas notikums – es ieraudzīju zaļu zāli Atēnās, man bija izbrīns, jo kaut ko tik spilgti zaļu sen nebiju redzējusi uz zemes. 🙂  Pēc tam devāmies nopirkt sasaldēto jogurtu ar augļiem, gardumiņš, bija. Turpinot sarunas par dzīves turpmākajiem plāniem un iegribām devāmies pastaigā pa Plaku un Gazi, bet pēc tam man jau pienāca laiks doties uz mājām, pieskatīt mazos. Šovakar mēs pagatavojām adventes vainagu, priekš manis tā bija pirmā reize, kad to veidoju, bet man jau liekas, kad tas piemīlīgs sanāca.

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements