weekend

Kā tad man pagāja pirmā februāra nedēļas nogale. Pamodos tikai ar gardu rīta kafiju un tirdziņa apmeklējumu, kurā viens no pārdevējiem sasvecinājās ar mani krievu valodā , he, izrādās puisis no Lietuvas 😀 . Pēc tam ar mazo Katrīnīti devāmies pastaigāties, jo ārā bija patīkami silts, apmēram +16C un saulīte silda. Nez kādēļ atkal kāds mani uzrunāja krievu valodā, bet šoreiz piedāvāja pirkt kažokus… Sāku domāt, vai tad es tiešām izskatos pēc krievu nacionalitātes sievietes, hmmm, visai interesanti. Kad beidzu pieskatīt mazos, devos vakariņās ar Dorjanu, un vakaru noslēdzām Gazi bārā “Soho” mierpilns relaksējošs vakars, patīkami !

Sestdienas pievakarē devos uz vietu, kur pagājušajā gadā gāju uz foto kursiem. Tur notika pasākums ar slaidshowu. kur rādīja bildes no iepriekšējiem kursiem, un protams manas tur arī tika rādītas. Bija feini, redzēt savas bildes, kuras tika rādītas plašākai auditorijai ! Happyyy…Pasākuma beigās aprunājos ar pāris cilvēkiem un devos satikties ar Daliu un Arianu, lai kopā fiksi paēstu vakariņas. ēdām vakariņās Souvflaki, yummy. Pēc tam es devos satikties ar Mariu no Filipīnām un vēl pāris grieķiem. Šoreiz mēs braucām uz tādu vietu, Kalithea, kas ir diezgan patālu no centra, tur mēs devāmies pīpēt ūdens pīpi, kaut kādā arābu kafūzī. Pīpēt ūdenpīpi sanāca visai lēti, par 4 ūdenpīpēm un lielo Racamelo dzērienu, samaksājām tik vien kā 15 euro. Man tika vīnogu tabaka, jo citas kuras prasīju viņiem nemaz nebija…  Pēc tam vakaru noslēdzām ar grieķu nakts kluba apmeklējumu un es pirmo reizi, kopš šeit esmu, izmantoju agri, jo agri no rīta pirmo metro. Skats jau bija visai interesants – pilna, pilna metro stacija ar jauniešiem, un visi saspiedušies metro, cenšas nokļūt uz mājām, bet retais pa vidu, tik brauc uz darbu ! Biju laimīga kad nokļuvu mājās, gūltiņā !

Svētdienas rītā pamodos, bet pašsajūta protams man bija laba, tikai nedaudz gulēt gribējās. Es pat paēdu brokastis, ko parasti nedaru 😀  Devos tikties ar Joannu. Gribējām iet uz muzejiem, par cik tie bija par velti, bet nesanāca kaut kā, arī adreses nezinājām. Un vispār sapratām, kad mums ne visai iet pie sirds tie muzeji, vismaz tie kuros ir tikai akmens bluķi. Tādēļ nolēmām  braukt paēst pusdienas uz Kifisia, kas ir viens no dārgākajiem rajoniem Atēnās, vieta, kur dzīvo slavenības un parlamenta deputāti. Izmantojām vilcienu, lai tur nokļūtu. Devāmies pusdienot uz vietu, ko pirmo ieraudzījām – burgeru ēstuvi, bet bija baigi garšīgi tie burgeri 🙂 Pēc tam devāmies nopirkt, ko garšīgu un iedzert tēju Starbucksā. Vairāks stundas pavadījām staigājot pa turieni, patīkama apkārtne, viss mierīgs un kluss. Tiešām bija feini zirauties no skaļā centra un pastaigāt pa kluso rajonu. Pēc tam devāmies turpat satikties ar mūsu Couschsurfinga draugu Kitsos, dzērām pie viņa tēju ar kūkām un arī sanāca mums pielaikot ugunsdzēsēju tērpu, ha ha ha. Piekusušas un miegainas devāmies mājās, bet bija feina relax diena, kaut varētu, katru brīvdienu tā pavadīt!

Bildes nav nekādas sevišķās… Vakardien bija slinkums kaut ko baidi fotogrāfēt 😀

This slideshow requires JavaScript.

P.s. Ak jel, šodien es no rokas baroju baložus, es nemaz negribēju, lai tā notiek, man nepatīk baloži 😀

Advertisements