up

Pavasaris pilnā sparā rosās Grieķijā, ikdienas paliek ar vien siltāks, un siltāks, kaut gan pēdējās dienās ir parādījies vējšs, ir patīkami, kad saulīte rotā debesis un silda, kā Latvijas vasarā ! Zied puķītes, koki  un tai skaitā arī mandarīnkoki, ar tik brīnišķīgu ziedu smaržu, bet diemžēl, es atklāju, kad man no tās ziedputekšņiem ir alerģija, bet nekas traks tas nav, dzīvot var 😀

Savā jaunajā mājvietā, esmu iekārtojusies, iejutusies, sakārtojusi lielāko daļu ar mantām, kaut gan tomēr lielākā daļa palika koferos. Ir patīkami dzīvoties kopā ar kādu, tomēr vienai, nav tik forši dzīvot, jo sevišķi tad, ja nevar nevienu aicināt pie sevis ciemos ! Tā mēs ikvakaru pavadam jaukās sarunās. Un otrdienas vakarā vēl pie manis ciemos atnāca Latviešu Kārlītis ar picu, un pēc tam vēl pievienojās lietuviešu puisis, kurš Atēnās jau dzīvo gandrīz 10 gadus. Ēdām picu , dzērām alu un tērzējām.

Trešdiena man bija brīvdiena, līdz ar to nolēmu iegādāties sev mēneša braukšanas biļeti , priekš metro. Iesākumā devos forogrāfēties, jo mēnešbiļetei, protams, ir vajadzīga fotogrāfija. Sanāca smukas četras, smaidīgas bildes pa 5euro 🙂 . Pēc tam devos uz metro staciju. Iedevu savu ISEC studentu kartiņu, un man par lielu izbrīnu, četri metro stacijas darbinieki, piecas minūtes pētīja manu studentu kartiņu, un lēma, vai dot vai nedot man studenta mēnešbiļeti. Paveicās un savā īpašumā es ieguvu mēnešbiļeti aprīlim, kuru varu izmantot, braukājot pa pilsētu ar metro, autobusiem un tramvaju 23 euro vērtībā. Smaidīga devos tālāk uz praksi. Šoreiz, praksē, es vācu informāciju jaunajai ziņu lapai, ko apvienība izveidoja. Jāliek iekšā visa jaunākā informācija, lai pēc tam varētu publicēt, jau savus rakstus, visai dīvaini, bet darīju ko lika. Bija pagrūti, jo es aizrāvos vairāk ar ziņu lasīšanu, nekā atlasi. Nekas, gan jau nākamajā reizē man veiksies labāk. Vakarā devos pie Dorjana vakariņās, kā allaž mīļš vakars !

Ceturtdiena, man bija īsā diena, pieskatīju mazos tik vien kā piecas stundas. Ceturtdien ar meitenēm, devāmies shoppingot kopā un vakarā, mājās mums bija kolektīvā tīrīšana, man jau patika,sen nebiju tīrījusi kārtīgi māju, gandrīz 7ņus mēnešus, nekad nebūtu domājusi, kad es reiz tā teikšu : ”Man pietrūka uzkopt dzīvokli” 😀 . Dabūju pagaršot Mango no Filipīnām, tādu mango nekad nebiju ēdusi, tā krāsa ir dzeltena, un garša tik salda, salda – pasakains auglis. Noskatījāmies vēl filmu ”Fun Size”, noteikti, šo filmu atkārtoti neskatītos, bet kārtīgi izsmieties varēja. Vakaru nobeidzām ar nakts sarunām virtuvē, kopā ar tēju un saldējumu.

Piektdienas dienu pavadīju ar mazajiem un vakarā devos uz mājām, jo notika mums nelielas viesības, tā dēvētais ”dinner party” āzijas stilā. Red ielūdza ciemiņus un pati gatavoja maltīti. Kopā bijām apmēram 10 cilvēki, no francijas, polijas un grieķijas, pārsvarā tikai meitenes 🙂 Uzkodās mums bija gardie spirng rolls ar malto gaļu, Tom Yum asā zupa un stikla nūdeles ar dāzrzeņiem. Desertā ēdām saldējumu un cepumus ar Tahini (sezama sēkliņu sviets) pildījumu. Oh, ak šie couchserferi, kur tik viņi nav pabijuši un piedzīvojuši, tik interesanti bija klausīties viņu stāstos, aizraujoši ! Ilgi tur neuzkavējos, jo devos tikties ar Dorjanu, pasēdējām restorānā un sarunājāmies ar radio producentu. Pašā vakara noslēgumā tā biju piekususi, kad tikai par gūltu vien varēju domāt, eh 🙂 Šodienas dienu, pavadīju mājās, pārlasot vecos ierakstus pie kafijas krūzes un pārdomājot notiekošo, liekas, pavisam traki, ko esmu sadarījusi savā dzīvē, jo sevišķi pēdējo divu gadu piedzīvojumi ārpus Latvijas, domas atkal skraidīja šurpu turpu, bet parunājot ar Joannu, uzreiz vieglāk palika. Paēdu pusdienas un devos pieskatīt mazos rezgaļus, šodien Filipiņam ir Latvijas vārda diena, tad mēs palikām, bišķiņ ilgāk augšā, līdz kamēr multene viņam beidzās, priecīgs devās gulēt ! Rīt solās būt visai interesanta diena, bet par to varēsiet lasīt nakamjā ierakstā !

Dažas bildes :

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements