Time Flies

Jūs pat tagad nespēsiet noticēt, cik vienkārša dzīve liekas, bez problēmām, bez lieliem pavērsieniem. Viss iet savu gaitu, lēnām uz priekšu, kaut gan laiks skrien vēja spārniem. Jo sevišķi ja darba attiecības ir nokārtotas, un darbs ir patīkams, tas dod lielu atsvaru visam emocinālajam stāvoklim. Protams arī privātā dzīve, kas ir aiz darba ir sakārtota, ir klāt cilvēki un emocijas par kurām nekad neko nezināju. Jaukais siltais laiks, kas virmo apkārt tā vien iepriecina, un gribās katru mīļu brīdi, dienas laikā doties ārā. Piemēram, vienas dienas rīts iesākās, ar rīta kafiju Syntagmā, kopā ar Dorjanu, pēc tam Nacionālās bibliotēkas apmeklējums ar Brittu. Vecā ēka, kurā atrodās simtiem vecu, jo vecu grāmatu, piedeva jūtamu emociju uzplūdumu, sāc domāt, turot rokās vecu grāmatu, kas knapi turās vēl kopā – kur šīs grāmatas ir bijušas, cik cilvēku rokas tās ir skārušas utt,  bet atbildes tāpat neradām un devāmies kopā pusdienot un iedzert lielisku karsto šokolādi.

Bet, kas tad vēl ir noticis pa iepriekšējām divām nedēļām:

Aizpagājušajā svētdienā, atvadījos no Joannas, bijām ļoti satuvinājušās, tik skumji bija atvadīties no labākās draudzenes, šeit Grieķijā, bet toties viņa dodas savas dzīves neaizmirstamā ceļojumā uz Nepālu, strādāt brīvprātīgo darbu.

9. aprīlī maniem vecākiem bija kāzu jubileja, veseli 25 gadus kopā ir nodzīvojuši, liels prieks par viņiem, tikai žēl, kad nevarēju tajā dienā atrasties kopā ar viņiem.

Atzīmējām manam Dorjanam dzimšanas dienu. Oij, mēs forši to nosvinējām mājas dzimšanas dienas ballītē kopā ar viņa tuvākajiem draugiem. Bija ļoti patīkams vakars.Un kūka bija brīnumgarda….

Venu dienu Starbucks svinēja savu dzimšanas dienu, un tā mēs divas reizes tajā dienā devāmies dzert par brīvu kapučino un paēst gan pusdienas, gan vakariņas.

Pabiju vēl pie zobārsta, problēma zobiņam nav liela, bet tomēr devos vizītē. Un jā, biju šokā, kad zobārsts pats savā kabinetā cigaretes pīpē, bet galvenais, lai labi dakterē. Un šonedēļ vēl paguvu saslimt, un tā pa nopietno, ar visu temperatūru. Un Filipiņš arī ir saslimis ar tieši to pašu, interesanti, kurš no kura saķēra slimību 😀  tā kā pēdējās dienās neko neēsmu sadarījusi, kā tik vien pa gūltu nogulējusi, tā vien šķiet, kad svētdien būs tas pats jādara.

 

 

Advertisements