Wonderful

Vēl viena interesanta un piedzīvojumiem bagāta nedēļas nogale pagāja !

Piektdienas vakars, man sanāca brīvs. Ar Joannu zinājām, kad netālu no viņas notiek ERASMUS ballīte, it kā gribējām iet, bet nolēmām pavadīt vakaru pie viņas. Taču, kad nokļuvu metro stacijā satiku Erasmus studenti no Polijas, un tā sanāca, kad ar Joannu devāmies uz to jauko ballīti, kur bija pilns ar cilvēkiem. Ļoti daudz jauniešu bija no Polijas, Rumānijas, Francijas un Lietuvas. Es jau ļoti cerēju, kad tur arī atrodas kāds no Latvijas, beigās, kad es jau samierinājos ar domu, kad latviešu tur nav, pēkšņi viens uzradās. Kārlis, kā izrādās dzīvojās pa Atēnām no septembra 😀 . Ap pusnakti, visi bariņā devāmies uz Kolonaki, kur notika Nicolas Costa dj koncerts, es pat nezinu, kā to varētu nodēvēt. Nju nezinu, man jau sāk likties, kad šādiem nakts kluba apmeklējumiem kļūstu par vecu 😀 vai arī interese par tiem zūd, drošvien tagad laikam ilgi neiešu tiem, bet vienlaga vakars tika jauki pavadīts ! Zemāk bildes.

Sestdiena – tā bija jauka un saulaina diena. Visi kopā ar manu host ģimeni, devāmies uz Glyfadu,  Atēnu rajonu, kas atrodas pie jūriņas. Es ar mazajiem, pāris stundiņas,  pavadījām lielveikala rotaļlaukumā, kur Filips ieguva savā īpašumā 10 kaučuka bumbiņas, par velti, jo kaut kas bija noticis ar to automātu. Pēc tam devāmies pusdienot uz jauko itāļu restorānu. Pašā, pašā pievakarē gāju atvadīties no Dalias. Viņa šonedēļ atgriežas Lietuvā. Brīžiem jau šķiet tik nejauki, kad tu satiec tik jaukus cilvēkus un visi lielākoties dodas prom.

Svētdienas rīts man bija brīvs un nolēmu doties ar lietuvietēm un latviešu puisi uz Zooloģisko dārzu. Aizbraucu ar metro, satikos ar Kārli, bet lietuviešu meitenes mūs pievīla un mēs palikām divatā. Lai nokļūtu Zoo, mums vajadzēja papildus metro, braukt arī ar autobusu, kamēr to sagaidījām, manuprāt pusstunda pagāja. Sen nebiju tikusi ārpus pilsētas centra, un jauki bija redzēt, citu plašumu, kurā nav vietas ēkām. Zoo atradās, jau ārpus pilsētas. Iegādājāmies biļetes pa 11euro (studentu) + 3 euro piemaksājām klāt, lai redzētu delfīnu šovu, uz kuru mēs laicīgi paspējām. Šovs bija ļoti labs, priekš 3 euro samaksas, tikai žēl kad neko nesapratu, ko teica šova laikā, noteikti, tā bija visai interesanta informācija. Beidzot, beidzot es redzēju žirafes un strausus 😀  Un tur bija tik mīļi tie surikāti un vēl visādi susuri.Arī varēju aptaustīt pingvīnus, un tiem āda/spalva nemaz ar nav taukaina.  Kad nokļuvām atpakaļ pilsētā devāmies uz Flo Cafe iedzert kapučino un ēst gardo ābolu pīrāgu ar saldējumu. Tā vakars noslēdzās un es devos uz mājām, jo vajadzēja mazos rezgaļus pieskatīt.

Pirmdienas diena bija jauka, un bija daudz, daudz darāmā. Izbrīvēju sev laiciņu, lai nopirktu , biščiņ ērtākus apavus staigāšanai, jo tagad sanāks vairāk kustēties, un cerams, cerams nebūs vairs tik auksts Atēnās. Pašā vakarā devos satikties ar Dorjanu un viņa draugu, iedzērām tēju Monastiraki un pēc tam devāmies vakariņot pie Dorjana, jo viņam ciemiņš ir atbraucis. Protams, atkal garšīgās vakariņas Dorjan brāļa izpildījumā, augļi un vīns desertā, un smieklu deva bija liela, nez kādēļ 😀 😀 😀

Šovakar satikos ar diviem interesantiem puišiem no Latvijas, kas ceļo pa pasauli. Pabijuši jau Itālijā, šodien ieradās Atēnās. Satikāmies tuprat Syntagmā, bet pēc tam devāmies aiz Acropoles, kur ir viens sprota bārs. Jaunos ceļotājus saista futbols, un es arī šo to jaunu par to uzzināju. Bet nav runa par futbolu, bet gan par šo divu puišu uzņēmību un ceļot kāri, kurā apvieno stāstu. Stāstu, kur puiši savā ceļā satiek 100 latviešus un uzraksta, katra latvieša stāstu, kā ir nonācis tieši tajā valstī kurā atrodās …

Pareklamēšu viņus arī šeit :  http://100latviesustasti.lv/

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements