Hello March

Kamēr gatavoju sev pusdienās salātiņus, atskārtu, kad veselu nedēļu neko, nēesmu te publicējusi un izdomāju uzrakstīt, ko esmu labu sadarījusi, pa šo nedēļu ! Īsumā, jo slinkums ir rakstīt ! 😀

27. februāris: Saņēmu sūtijumu ar latviešu žurnāliem un trīs laimas šokolādes tāfelītes, ļoti laimīgs moments man ! 🙂 Kā arī jauks zvans dienas vidū no omītes

2. marts: Pēc Katrīnītes un Filipa pieskatīšanas devos pie Joanna’s  iedzert tēju un aprunāties, plāni vakaram nedaudz mainījās un devos ēst Souvflaki ar latviešu Kārlīti, bijām lieliskā ēstuvē, noteikti garšīgākie Souvflaki, ko esmu ēdusi. Pēc tam devāmies uz Latino bāru, kur es arī iemēģināju Latino dejas pirmo reizi, grūti, grūti, bet es labprāt dotos iemācīties tās, tikai žēl, kad laiku tam nevaru atrast pašlaik. Un nobaudījām gardo zemeņu ruma kokteili uz bāra rēķina !

3. marts: Svētdienas vakarā tiku lutināta ar grieķu kūciņu un vīnu, pie Dorjana, un smiekli atkal visu vakaru.

4. marts: Daļēji mana brīvdiena, no rīta pieskatīju Katrīnīti uz pāris stundiņām. Tad uz praksi, sākot ar trešdienu, es sākšu ķerties pie lietas, lielajam maija pasākumam asociācijā, kas ir saistīts par jauniešu politiku, ieradīsies cilvēki no visas Eiropas (60) un 10 cilvēki no US. Nezinu cik man tur būs atbildīgs darbs, bet tomēr … Pēc tam ar Joannu devāmies uz lielveikalu, es pirmo reizi, te, kopš dzīvoju, šos 7ņus mēnešus Atēnās, biju lielā pārtikas veikalā. Un es tur atradu savu iemīļoto 3in1 kafiju, mana sajūsma pa veikalu bija laikam jūtama 😀 Pēc tam devāmies pie viņas, kur jau arī Marie mūs sagaidīja, dzērām kafiju, ēdām mandeļu halvu un stropvafeles no Holandes. Uz vakaru devos uz mājām paēst vakariņas un parunāties ar māsu, bija tik jauki dzirdēt viņas balstiņu un redzēt jaunos rozā matus 😀 Un tad devos tikties ar Dorjanu, devāmies uz Flo Cafe, iedzert tēju, kā man teica – karstu ūdeni ar garšu. Arī Grieķijā daudzi nesaprot kāpēc es visu laiku nemītīgi dzeru tēju. Arī saņēmu zvanu no vecākiem, sen nebiju arī ar viņiem sarunājusies. Aij, tik jauka diena ! ! !

Marts ir pirmais pavasara mēnesis. Priekš manis visa šī ziema Grieķijā gandrīz ir bijusi kā auksts pavasaris, ja nebūtu aizbraukusi uz Latviju decembrī, liktos, kad šogad ziemu nemaz nebūtu piedzīvojusi !

Advertisements